Haber

AK Parti Milletvekili Açıkkapı: ‘Yetmedikleri yenilgi perdesinin son perdesi 28 Mayıs’ta kapanacak’

Vatandaşı algı ile kandırmaya çalışanların 14 Mayıs’ta büyük bir yenilgi yaşadıklarını vurgulayan AK Parti Elazığ Milletvekili, “Takip ettikleri yenilginin son sahnesi 28 Mayıs’ta kapanacak” dedi.

Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçimleri öncesi teşekkür ve destek ziyaretlerini sürdüren AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı, bu kapsamda Ataşehir Mahallesi’nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Açıkkapı, ziyaretleriyle ilgili değerlendirmelerde bulundu ve açıklamalarda bulundu.

Muhalefetin algı ve yalanlarla seçim kazanmaya çalıştığını vurgulayan Milletvekili Ejder Açıkkapı, “Terör örgütleriyle kol kola olan Millet İttifakı, 28 Mayıs’ta yapılacak seçimle yine yenilecektir. 14 Mayıs’ta Türkiye’de çok önemli bir dönüm noktası.Türkiye demokratik olarak kendini kabul ettirdi.Amerika Birleşik Devletleri’ni tanımlayan Avrupa’dan Amerika’ya demokrasi dersi verdi.Bunu hem sevgili vatandaşlarımıza hem de herkese anlatmaya çalıştık. Milletin iradesini algı, palavra ve desonformasyonla yok etmeye çalışan güçlerin 14 Mayıs’ta alacağı yenilgiyi biz ve tüm vatandaşlarımız çok iyi biliyorduk. Seçim gecesi Ağlayanlar, kaybetme hırsı ve hazımsızlıkla gazete okuyanlar, ağzı köpük dolu gazete okuyanlar yine algı oyunlarıyla milleti kandırmaya çalıştılar” dedi.

Açıkkapı, “Ama anlayacaklar. Çok yakında. Milletimizi, hemşerilerimizi algıyla, palavrayla, kaygıyla kandıramayacaklarını çok iyi anlayacaklar. Bu milletin iradesi, tasfiye sözü verilerek alınamaz.” hep yalan söyleyerek, FETÖ’nün ağzıyla algı yöneterek sokaklara döküyor. Önümüzdeki dönemde tüm bunlara karşı mücadele edeceğiz. Önümüzdeki dönemde tüm bunlara karşı mücadele edeceğiz. Meclis çoğunluğunu kazandığımız gibi, 28 Mayıs’ta milletimizle birlikte Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a mührü takdim ettik. 28 Mayıs’a kadar ilk günkü şevk ve heyecanla, Türkiye’nin asrını o geceyi aydınlatarak başlatmak için yılmadan çalışmaya devam edeceğiz.” – ELAZIĞ

haber-agacoren.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu