Haber

AKP’li Külünk’ten kendi partisine uyarı: Yerel seçimde bu hatayı yaparsak Özal gibi oluruz

14 Mayıs’ta yapılan seçimlerin ardından gözler 2024’te yapılacak yerel seçimlere çevrildi. oyHavalara girmeye başlarken AK Parti MKYK üyesi Metin Külünk sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşım yaptı.

ÖZAL VE ANAP ANILDI

Yerel seçimlerde belirlenecek adayların sokağı temsil eden profiller olması gerektiğini yaptığı paylaşımda belirten Külünk, “Hayat bir duruştur. Sokakla inatlaşmazsınız. Açıkça konuşuyoruz. 2024 yerel seçimleri 14/28 Mayıs’tan çok daha çetin olacak hem ilçede hem de her yerde.Eğer sokağın beklentilerini karşılayabilirseniz.Beklentileri karşılamak yerine inatla istediğimiz belediye başkan adayı olacak denilirse sokağın ve sokağın temsilcisi olacak profillerin, atama yönteminin karşılıklı saygıya dayalı olduğu ve kahraman milletimizin karşısına teşkilatın tarihi ruhunu yansıtmayan adaylar çıkarsa kimse unutmasın ki Tıpkı ANAP ve 1989 yerel seçimlerinde ölenler gibi. Özal’ın yenilgisi de hiç beklenmeyecek” dedi.

“ÖNCEDEN NOT VERELİM”

Külünk paylaşımının sonunda “Not olarak bir kenara bırakalım” diyerek şöyle devam etti: “Anlayana küçük sivrisinek sazı, anlamayana davul zurna var.”

haber-cobanlar.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu