Haber

Başkan Kocaman kadınlarla buluştu

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Emekevler Mahallesi’nde hanımlarla buluştu.

 

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, 31 Mart yerel seçimleri öncesinde SKM programları kapsamında Emekevler İlçesi’ndeki kadınlarla buluştu. Önder Kocaman’a AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Elif Durmuş ile il ve ilçe yöneticileri eşlik etti.

 

BU DÖNEM TAMAMLANDI

Emekevler İlçesi’nde oturup hanımlarla sohbet eden Önder Kocaman, “Emekevler İlçesi’ne yapılan yatırımlarda bize çok sabırlı davrandınız. Tanrı hepinizi kutsasın. “Emekevler İlçesi’ne 2009 yılından bu yana yapılan en büyük yatırım bu dönemde yapıldı” dedi.

 

ZORUNLU OLACAK

“Emekevler İlçesi’nde kurulan Genç Akademi’de 2 bin genç eğitim görüyor” diyen Önder Kocaman, şöyle konuştu: “İlçemiz genelinde yatırımlarımız hız kesmeden devam ediyor. Sokak hayvanları için kısırlaştırma merkezimiz var. Kanun değişikliği sonrasında , sterilizasyon merkezleri zorunlu olacaktır. “Bu şekilde daha etkili bir çözüm üretilecek” dedi.

 

AVM YAPILACAK

“Kartepe geneline 176 kamera yerleştirildiğini” belirten Başkan Kocaman, “İlçemizin coğrafyası geniş, bundan faydalananlar rastgele hayvan atıyor. Kartepe Ek Hizmet binasını tamamladık. Afet Merkezi de kuruldu. Burada. Hemen yanında 70 dönümlük bir arazimiz var. Buraya AVM yapmayı planlıyoruz. Bu yatırımlarla ilçemiz çok önemli bir yatırıma kavuşacak” dedi.

 

GENÇ AKADEMİ 3 GELİYOR

“Bu AVM’de çalışmalar devam ediyor” diyen Lider Kocaman, “Vefahane adında yaşlılar evi olacak, parklar, yürüyüş alanları, sinema ve spor alanları ev hanımlarının satış noktaları olacak. Merkeze çok yakın olacak. Emekevler Mahallesi’nde gençlerimizin eğitimine ciddi yatırımlar yapıyoruz. Çocuklarımız İngilizce öğrenmeyince rekabette geri kalıyorlar. “Genç Akademi 3’ü Uzunçiftlik Mahallesi’nde açacağız” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu