Haber

Başöğretmenlik sınav giriş belgesi ekranı! Başöğretmenlik sınav giriş belgesi nereden, nasıl alınır? Başöğretmenlik sınav giriş belgesi sorgulama!

19 Kasım 2022 Cumartesi günü gerçekleştirilecek olan Öğretmenlik Meslek Basamakları Yazılı İmtihanı için birçok kişi imtihan giriş evraklarını beklemekteydi. Gerçekleştirilen duyuruların akabinde birçok kişi Başöğretmenlik imtihan giriş dokümanı nereden, nasıl alınır? Sorusunu araştırmaya başladı. Başöğretmenlik imtihan giriş dokümanı ekranı da araştırılan hususlar ortasında yer alıyor. İşte Başöğretmenlik imtihan giriş dokümanı ekranı! Başöğretmenlik imtihan giriş dokümanı nereden, nasıl alınır? Başöğretmenlik imtihan giriş dokümanı sorgulama!

BAŞÖĞRETMENLİK İMTİHAN GİRİŞ DOKÜMANI EKRANI

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayınlanan hususa ait duyuru şu formda;

19 Kasım 2022 Cumartesi günü yapılacak Öğretmenlik Meslek Basamakları Yazılı İmtihanı giriş evrakları, “basvuru.meb.gov.tr” adresinde erişime açıldı.

Uzman ve başöğretmenlik için imtihana katılacak öğretmenler, MEBBİS ve e-Devlet şifreleri ile sisteme girerek dokümanlarına erişebilecek.

Uzman ve başöğretmenlik imtihanı giriş evraklarını almak isteyen adaylar, aşağıda yer alan kısımdan dokümanlarını alabilirler.

BAŞÖĞRETMENLİK İMTİHAN GİRİŞ DOKÜMANI ALMA EKRANI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu