Teknoloji

Dead by Daylight Sınırlı Bir Süreliğine Oynaması Ücretsiz

Davranış Etkileşimliile Buharyeni program ile Gün ışığına göre ölü sonlu periyodik ücretsiz olarak oynanabilir. Oyunun dünyasına henüz girmediyseniz güzel bir fırsat sizi bekliyor. Detaylar burada.

2016 yılında piyasaya sürülen Dead by Daylight, asimetrik çok oyunculu hayatta kalma oyunları arasında değerli bir yer kaplıyor. Zamanla sayısız iş birliğiyle popülerlik kazanan oyun, dört kurbanın bir seri katile karşı haritadan kaçma konseyidir. Behavior Interactive tarafından geliştirilen ve yayınlanan Dead by Daylight kozmosuna henüz girmediyseniz, önümüzdeki beş gün içinde kararınızı vermek için iyi bir fırsatınız olduğunu varsayalım.

Dead by Daylight Sınırlı Bir Süre İçin Ücretsiz!

Şu anda devam eden sınırlı süreli ücretsiz oyun programı, 13 Mart 2023 Pazartesi günü sona erecektir. . Böylelikle oyun hakkında tam bir fikre sahip olacaksınız. Deneyiminizden memnunsanız, tüm sürümleri kapsayan indirimli satışlar sizi bekliyor;

  • Dead by Daylight – %60 indirimle 59,60 TL
  • Dead by Daylight Ultimate Edition – %52 indirimle 280,49 TL
  • Dead by Daylight – Silent Hill Edition – %58 indirimle 180,99 TL
  • Dead by Daylight – Resident Evil: İşbirliği Paketi – %54 indirimle 151,42 TL

Yeni Dead by Daylight Bölüm Yayınlandı

Prestijli Tools of Torment bölümü de dün oyun için yayınlandı. Steam’den 89 TL, PlayStation mağazasından 119 TL ve Xbox mağazasından 33,75 TL’ye satın alabileceğiniz bu içerikte Skull Trader adlı yeni bir katil, Thalita ve Renato Lyra adlı iki yeni kurban ve bir Scratch Prototype (Skull) yer alıyor. Tüccar), Altın Hırs (Thalita). ve Touch of Gold (Renato) üç özel kozmetik öğedir.

kocasinan-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu