Haber

Giresunspor-Galatasaray maçı sonrası

SporToto Üstün Lig’in 21. haftasında Galatasaray’a 4-0 mağlup olan Bitexen Giresunspor’un Teknik Müdürü Hakan Keleş, farklı yenildikleri için üzüldüklerini söyledi.

Keleş, yarışmanın ardından düzenlediği basın toplantısında, kazanıp sürpriz yapmak istediklerini ancak başarılı olamadıklarını söyledi.

Kaybettikleri ve taraftara galibiyeti sunamadıkları için üzüldüklerini vurgulayan Keleş, şöyle konuştu:

“Ama farklı yenildik, üzgünüz. Maçın ilk yarısında iyi oynadığımızı düşünüyorum. Girdiğimiz pozisyonlar var. Ama talihsiz bir gol yedik. Galatasaray’ın gücü ve kalitesi biraz daha öne çıktı.” Sonuç olarak farklı yenildik.Galatasaray’ın gücünü zaten biliyoruz.10’da yaptılar.İyi bir oyun çıkardılar.Ona karşılık vermeye çalıştık ama gücümüz yetmedi.Eksiklerimiz de bizi oyuna getirdi. biraz dert.”

Zaman zaman oyunun belirli bölümlerinde yeterli oynadıklarını belirten Keleş, “Zaman zaman oyunun belirli bölümlerinde iyi oynamamıza rağmen bunu skora yansıtamadık. girdik, puan veya puan alma şansımız oldu ama kaybettik, üzgünüz.”

Hafta içinde Kasımpaşa ile değerli bir deplasman maçı oynayacaklarını söyleyen Keleş, amaçlarının sahadan yeterli sonuçla ayrılmak olduğunu sözlerine ekledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu