Haber

Gülben Ergen, Babasına Küstüğünü Yıllar Sonra İtiraf Etti!

Gökay Kalaycıoğlu ile 360 ​​Derece programına konuk olan Gülben Ergen, yıllar önce kaybettiği babası hakkında çarpıcı açıklamalarda bulunarak babasına darıldığını itiraf etti. ayrıntılar ?

Gülben Ergen sesi, oyunculuğu, yardımsever karakteri, dikkat çekici telaffuzu ve özel hayatıyla sürekli gündemdeki isimlerden biri.

Gökay Kalaycıoğlu ile 360 ​​Derece programına konuk olan ünlü müzisyen, bu kez babasıyla ilgili samimi açıklamaları ve yıllar sonra yaptığı itirafla gündeme geldi.

Gülben Ergen, “Babana kızgın mısın?” sorusuna “Biraz evet” dedi ama daha sonra anlattıkları, kalbinde daha çok kırgınlık olduğunu kanıtladı.

İçindeki küçük kız hakkında konuşan Gülben Ergen, ‘Babamla fotoğrafım yok. Neden babamla bir fotoğrafım yok? Mesela ben buna kızıyorum. Anılarım yok. Mesela lunaparkta bir anım olsun isterdim’ diye açıkladı.

Anne ve babasının ayrılmayı ‘başardığı’ sırada ilkokulda olduğunu söyleyen Gülben Ergen, ‘Ama ayrılmayı başarana kadar benim ömrümü harcadılar’ dedi.

Gökay Kalaycıoğlu’nun ‘Peki senin baban çok seven bir adam değil miydi?’ Gülben Ergen, ‘Annem çok sevecendi, babam daha sert, daha dışa dönük, farklı, içki, kumar, gece hayatı, akıntı falan olan bir adamdı’ sorusuna Gülben Ergen yanıt verdi.

Ardından “Babam beni elbette severdi, biliyordum ama tahmin etmiştim! Hayran olduğum baba-kızları gibi değildik biz” diyen ünlü şarkıcı, bu durumu yıllar içinde sindirdiğini ancak bu durumu sözlerine ekledi. zamanda kendini çok zorladı.

Programın Gülben Ergen’in babasını ve babasıyla olan ilişkisini anlattığı ve kendisine darıldığını itiraf ettiği bölümü izlemek isterseniz ?

yildizeli-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu