Teknoloji

Merakla Beklenen Indiana Jones Oyunundan Heyecan Verici Oynanış Videosu Yayınlandı

2021’in başında yaptığımız bir Xbox sunumunda Indiana Jones için bir oyun geliştirildiğini öğrenmiştik. O tarihten bu yana gizemini koruyan proje, sonunda sessizliğini bozdu ve ilk oynanış fragmanını yayınladı.

Fragmanda hikaye ve oynanışla ilgili ayrıntılara yer verildi.

Oyunun hikayesi iki film arasında geçecek.

Indiana Jones and the Great Circle, Raiders of the Lost Ark’ın 1981 sürümü ile The Last Adventure’ın 1989 sürümünün ortasında geçecek. Fragmanda da görüldüğü gibi oyunda farklı coğrafyalarda farklı maceralara çıkacağız. Ayrıca hepimizin tanıdığı Troy Baker da Indiana Jones’un seslendirme sanatçısı olacak.

Oyunun geliştiricisi aksiyon konusunda deneyimli bir ekiptir.

MachineGames, Bethesda tarafından yayınlanan Indiana Jones oyununun geliştiricisidir. MachineGames uzun yıllardır Wolfenstein serisini geliştiriyor. Aksiyon oyunu geliştirme konusunda deneyimli olan grup, 3 yılı aşkın süredir Indiana Jones ve Great Circle üzerinde çalışıyor.

Indiana Jones bu yılın sonuna doğru oyuncularla buluşacak.

Indiana Jones ve Great Circle, bu yılın sonlarında doğru oyuncularla tanışmayı hedefliyor. Oyun yalnızca Xbox ve PC platformlarında yayınlanacak. Ayrıca Indiana Jones, piyasaya sürülmesinin ardından birinci günde Game Pass kütüphanesine dahil edilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu