Yaşam

Taner Ölmez’in Medcezir Zamanında Çağatay Ulusoy ile Evde Kalmasının Anıtı Sizi Güldürecek!

Sunuculuğunu Meriç Aral ve Efe Tunçer’in üstlendiği Teras Noir’a konuk olan Taner Ölmez, efsane dizi Medcezir hakkında bomba bir itirafta bulundu. O dönemde Çağatay Ulusoy’la çıktığını söyleyen oyuncunun anıları herkesi güldürdü.

KAYNAK: Meriç Aral ve Efe Tunçer ile Teras Noir

Kaynak:https://www.youtube.com/watch?v=Dm_h6…

Sunuculuğunu Meriç Aral ve Efe Tunçer’in üstlendiği Teras Noir’ın bu haftaki konuğu Taner Ölmez, efsane dizi Medcezir ile ilgili itiraflarla çok konuşuldu.

Efe Tunçer’in Medcezir’deki rol arkadaşları Taner Ölmez ve Meriç Aral için “Medcezir Buluşması burada oluyor”. Ölmez, özellikle Çağatay Ulusoy’la aynı evde kaldığını hatırlamasıyla herkesi güldürdü.

Aral: ‘Böyle bir şey hatırlıyorum. Çağatay’la gidip gelmekten sıkıldığın için mi orada ev kiraladın? Orada mı kalıyordun?’ Ölmez, saldırıların gerçekleştiği evin bitişiğinde bir ev kiraladıklarını anlattı.

“Dizide ana evin hemen karşısında ev kiraladık. Ama bu tecrübesizlik. İlk proje başladığında daha çok çalışma süremiz, daha az yolda zamanımız olacak.”

“Sürekli gidip geleceğiz, bu yol bizim için sorun olacak, o yüzden ev kiralayalım dedik. Bunu ilk kim söyledi bilmiyorum ama ikimiz de inandık.”

“Daha sonra maalesef sete çok yakın bir ev kiraladık ve sürekli set tırlarını gördük. Setten çıkmıyormuşuz gibi hissettik. Bir süre sonra bize üzülmeye başladılar. Pişmanlığımızı yetkililere ilettik. emlakçı hiçbir şey sormadan evden çıktı.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu