Teknoloji

The Sims Rival Life by You İçin Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı

 
Paradox Interactive tarafından yayınlanan ve Tectonic Studio (Paradox) tarafından geliştirilen simülasyon yaşam oyunu Life by You için yeni bir oynanış görüntüsü yayınlandı. Bu yeni oynanış görünümü günlük esaslara odaklanıyor. Bu ihtiyaçların başında uyumak, yemek yemek, sosyalleşmek, tuvalete gitmek ve çok daha fazlası gelmektedir.
 
Sims’e rakip olacak yeni bir oyun geliyor
 
 
 
Genişletilmiş mod desteğine sahip olduğu aktarılan ve Sims oyununa rakip olarak karşımıza çıkmaya hazırlanan Life by You’da ömür boyu simülasyon deneyimi elde ediyoruz. Oyunda açık dünyada oynayabiliyor, ekranlar yüklenmeden karakterimizin günlük ihtiyaçlarını karşılayabiliyor, karakterlerle sohbet edebiliyor, kırsalda bisiklete veya arabaya binebiliyor ve daha fazlasını yapabiliyoruz.
 
Direkt olarak kontrolünü elimize alabileceğimiz bir yapı sunmayı amaçlayan oyunda insanları yaşayacakları yere sürükleyip bırakabiliyoruz. Üçüncü şahıs modu ile bire bir olarak onları doğrudan ikamet ettikleri yere götürebiliyoruz. Tek bir kişinin hayatını ya da birçok kişinin hikayesini deneyimlediğimiz oyunda profesyonel basamakları tırmanabilir, aşık olabilir ve bir yuva kurabiliriz.
 
Life by You, 12 Eylül’de Steam ve Epic Games Store üzerinden PC için Erken Erişim olarak çıkış yapacak. Oyun 39.99$’dan satışa çıkacak. Türkiye fiyatı şu an belli değil.
 
Yeni oynanış videosu
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu